PCS Security

Historie

Divize Security je nedílnou součástí společnosti PCS spol. s r. o., která byla zapsána do obchodního rejstříku již v r. 1990.

Svou činnost začala na základě partnerské smlouvy se společností Philips Česká republika s.r.o., jejímž se stala autorizovaným distributorem a servisním střediskem komunikačních a zabezpečovacích systémů.

V roce 2004 společnost Philips ČR s. r. o. (odvětví CSI) zabývající se slaboproudými průmyslovými systémy pohltila nadnárodní společnost Bosch Security Systems s.r.o. a veškeré obchodní vztahy společnosti PCS tak byly převedeny na tuto společnost.

V současné době je tedy PCS spol. s r. o. divize Security autorizovaným distributorem a servisním střediskem komunikačních a zabezpečovacích systémů značky BOSCH v ČR.

Aby však její nabídka byla co nejširší, navázala Security zejména v posledních 5 letech další partnerské vztahy, aby byl sortiment co nejkomplexnější.

 

Současnost

Stabilně pro divizi Security pracuje 12 zaměstnanců z nichž 3 působí v Brně, kde se nachází provozovna jedné z poboček společnosti PCS spol. s r. o.

Všichni tito specialisté jsou připraveni vytvářet technická řešení, obchodně vyjednávat a zajišťovat dodávky a servis zákazníkům tak, aby byli co nejspokojenější.

Naším cílem je získání markantního podílu na českém a slovenském trhu, což se daří prostřednictvím pracovišť v Praze a Brně.

 

Činnost/sortiment

Náš sortiment je sestaven tak, abychom mohli vyhovět všem aplikacím od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější. Obsahuje:

  • ozvučovací a evakuační systémy
  • elektrickou požární signalizaci
  • kamerové systémy
  • kongresové systémy
  • elektronickou zabezpečovací signalizaci
  • videotelefony
  • identifikační systémy
  • vč. nejrůznějšího příslušenství

 

Zkrátka vše co si jen pod pojmy komunikace a zabezpečení můžeme představit.

Používáte zastaralý prohlížeč
Internet Explorer

Webové stránky nemusí fungovat správně!

Stáhněte si prosím aktuální prohlížeč
Microsoft Edge nebo Google Chrome